wtorek, 28 maja 2013

Coś dla podniebienia

    Tort urodzinowy o smaku malinowym, oczywiście w zdrowszej postaci, biszkopt upiekłam z mąki pełnoziarnistej.

                                              

4 komentarze:

 1. Wystarcza Ci raz na rok 2 tygodnie diety ??
  To jesteś szczęśliwa.....ja muszę często. Zanim nacieszę się "normalnym" jedzeniem , tzn wegańskim , to już muszę iść na dietę , ale nie narzekam , cieszę się , że mam "Zdrowe" lekarstwo :)
  Piękny tort i na pewno pyszny, .... ale kuuuusisz tymi słodkościami ;) :):)
  I jeszcze maliny... mmmmm mniam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Choruję od ponad roku, tzn zdiagnozowane mam rzs, od ponad roku, dlatego w ubiegłym roku tylko raz zastosowałam, historię moją znasz, zanim doszłam do oczyszczania, to zastał mnie wrzesień, dziś mamy koniec maja, więc myślę, że dwa razy będzie za mało. Co do dwóch tygodni to gdzieś wyczytałam, że na stawy dwa tygodnie wystarczy, a Ty Alicjo jak uważasz ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ulka, wszystko zależy jak się czujesz i w jakiej kondycji są Twoje stawy no i jak reaguje Twój organizm. Każdy ma inaczej. Ja na początku musiałam stosować dietę częściej. Musiałam się jeszcze wspomagać również Metotrexatem . Tzn na diecie nie , tylko później , kiedy już byłam PO.
  U Ciebie jest jakoś inaczej, być może dlatego , że szybciej zastosowałaś dietę - to masz lepsze rezultaty. :) Ja też kilka miesięcy nie stosuję Metotrexatu ale w tym czasie stosuję dietę wegańską i często dwutygodniowe skoki na Dąbrowską i 10 dniowe głodówki.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem na wegańskiej, ale skoki w bok potrafię zrobić :( dwa razy, czasami raz w tygodniu stosuję głodówkę o chlebie i wodzie. Chleb jest gryczany i pyszny, ja bardzo lubię chleb, tylko ta woda... aż źle mi od niej.

  OdpowiedzUsuń